Paikka auki myyntitiimissä, Oulussa!

original

Rainmakerilla on avoinna mielenkiintoisia myyntitöitä Oulussa ja nyt sinulla on mahdollisuus liittyä joukkoomme. Etsimme uusia tiimikavereita motivoituneisiin myyntitiimieihimme!

Tämä työ tarjoaa sinulle:

✅ Tarjoamme sinulle mahdollisuuden ansaita perehdyttämisjakson jälkeen säännöllisesti jopa 30 €/h – eikä kannusteille ole ylärajaa! Palkkataso on siis huippuluokkaa. 💸

✅ Työskentelet puhelimitse ja voit myös tehdä etätyötä. Tämä mahdollistaa työn ja vapaa-ajan yhdistämisen helposti. Meillä myös vastuurooleja yritysmyyynnin puolella, jossa pääset haastamaan itseäsi. 

✅ Mahdollisuuden menestyä myynnissä kiinnostavien tuotteiden parissa. 

✅ Rennon ja motivoivavan työilmapiiriin

original.jpg

Rainmaker työnantajana

Rainmaker on Suomen suurin myynnin ja asiakaspalvelun palveluita tarjoava yritys. Toimimme maailmanluokan asiakaskohtaamisten luomiseksi ja tarjoamme laadukasta asiakaspalvelua, puhelinmyyntiä, kasvokkain tapahtuvaa myyntityötä ja henkilöstövuokrausta. Olemme kotimaisen ja kansainvälisen huippubrändien ylpeitä edustajia eri toimialoilta.

Meitä Sateentekijöitä yhdistää positiivinen asenne, halu kehittää itseämme ja auttaa asiakkaitamme menestymään. Laadukkaat myynnilliset asiakaskohtaamiset ovat meille sydämen asia.

Jos olet täysi-ikäinen ja etsit mahdollisuutta kasvattaa tulojasi osana huippuluokan myyntitiimiä, jätä yhteystietosi meille. Tartu tilaisuuteen ja hae joukkoomme, jossa menestyt ja kasvat ammatillisesti!

Kuulostaako hyvältä? Hyvä, voit jättää yhteystietosi kohdasta ”Hae työpaikkaa”. Haastattelemme hakijoita jo hakuaikana, joten laitathan hakemuksesi tulemaan mahdollisimman pian ja varmista paikkasi! Tehtävä edellyttää täysi-ikäisyyttä ja erinomaista suomen kielen taitoa. 

Mikäli jokin asia jäi askarruttamaan, voit kääntyä rekrytoijamme Tanja M puoleen. Hänet tavoitat numerosta +35840 714 7993.

nick-decorte-353474_mod
Ota yhteyttä

Rainmaker

Oletko innolla ja palolla asiakkaat kohtaava, heidän tarpeensa huomioiva ja ostomotiivinsa aistiva asiakaslähtöinen myynnintekijä?