YHTEYSTIEDOT

Jutellaanko lisää myynnistä, potentiaalista ja numeroista?

Voit jättää meille viestin, tai ottaa suoraan yhteyttä. Yhteystiedot löydät alta.




MAHDOLLISTAJAT (Johto)

Mika Aittamäki
COO
Sales & Marketing
mika.aittamaki@rainmaker.fi
0408690188
Kim Lehtola
COO
Business Concepts
kim.lehtola@rainmaker.fi
0400 406 870
Juha Haaksluoto
COO
HR & Financial Services
juha.haaksluoto@rainmaker.fi
040 523 5459

ASIAKASKOKEMUS (Myynti)

Sari Ström
Rainmaker
Creating Business
sari.strom@rainmaker.fi
050 462 7301
Nina Laurikainen
Rainmaker
Creating Business
nina.laurikainen@rainmaker.fi
043 826 5559
Jari Hakulinen
New Business Manager
jari.hakulinen@rainmaker.fi
0400 928 987
Tuomas Joensuu
Concept Manager
tuomas.joensuu@rainmaker.fi
043 824 3436
Risto Ylitalo
Creating Business
Oulu&Rovaniemi
risto.ylitalo@rainmaker.fi
050 400 0492
Topi Syvänen
Creating Business
Tampere
topi.syvanen@rainmaker.fi
040 559 4135
Elina Marjanen
Sales Operations Manager
elina.marjanen@rainmaker.fi
044 755 3901

TYÖNTEKIJÄKOKEMUS (HR)

Johanna Hirn-Yli-Juuti
Sales Executive
HR Services
johanna.hirn-yli-juuti@rainmaker.fi
040 700 4826
Maria Nevalainen
Manager
Payroll Services
maria.nevalainen@rainmaker.fi
050 464 4079
Enna Forsström
Manager
Recruiting Services
enna.forsstrom@rainmaker.fi
040 775 9755
Terhi Paarnio
Partnerships
HR
terhi.paarnio@rainmaker.fi
040 534 4438

PAREMPAA PÄÄTÖKSENTEKOA (Talous)

Joakim Back
Director
Financial Services
joakim.back@rainmaker.fi
044 060 0600
Tommi Talasterä
Office Manager
Iisalmi
tommi.talastera@rainmaker.fi
040 712 6970
Joona Luoma
Controller
joona.luoma@rainmaker.fi
040 774 3230
Antti Nummela
Controller
antti.nummela@rainmaker.fi
044 744 0654

Toimipaikkamme

Helsinki

Vattuniemenkatu 21, 00210 Helsinki

Savonlinna

Puistokatu 5 lh 4, 57100 Savonlinna

Oulu

Yrttipellontie 1, 90230 Oulu

 

 

Rovaniemi

Varastotie 2, 96200 Rovaniemi

Rainmaker Kirjanpito Oy

Luuniemenkatu 3 A
74100 Iisalmi
Puh. 020 7411 332
lue lisää täältä

Laskutustietomme

Yritys /Y-tunnus /Verkkolaskuosoite eli ovt-tunnus

Rainmaker Group Oy / 2707250-6 / 003727072506

Rainmaker SalesHow Oy / 1545172-8 / 003715451728

Rainmaker People Oy / 1940486-5 / 003719404865

Rainmaker Numbers Oy / 0842921-5 / 003708429215

Rainmaker Contact Oy/ 2623240-8/ 003726232408

Rainmaker Digital Oy/ 2463681-2/ 003724636812

Verkkolaskuoperaattori

Maventa

Operaattorin välittäjätunnus

003721291126

 

Laskutusosoite, jos ei verkkolaskutusta

Just Rainmaker Group Oy/ 27072506@scan.netvisor.fi

Rainmaker SalesHow Oy/ 15451728@scan.netvisor.fi

Rainmaker People Oy/ 19404865@scan.netvisor.fi

Rainmaker Numbers Oy/ 08429215@scan.netvisor.fi

Rainmaker Contact Oy/ 26232408@scan.netvisor.fi

Rainmaker Digital Oy/ 24636812@scan.netvisor.fi

Kysyttävää laskutuksesta?

Vastaamme mielellämme, ota yhteyttä Suvi Lohilahteen
puh: 045 848 0933 tai suvi.lohilahti@rainmaker.fi